Відбілюємо зуби вдома №2

Відбілюємо зуби вдома №2

Згідно з даними Американської Академії Косметичної Стоматології  American Academy of Cosmetic Dentistry (AACD) найбільш бажаним результатом стоматологічного лікування є білосніжна посмішка. Майже 100% людей, які брали участь у анкетуванні, хотіли б бачити свої зуби білішими, оскільки це впливає на зовнішню привабливість індивідумів.dog-smile-2

Для мене білизна посмішки, не є пріорітетом.  Спочатку треба переконатись, що у зубах немає карієсу, перевірити здоров’я ясен. І вже, тоді можна думати про зубне відбілювання.tooth-decay

Звичайно, існують ситуації вийнятки, коли рекомендовано провести відбілювання зубів перед лікуванням. Це стосується реставрацій передньої групи зубів ( бондинг, вініри, коронки).

У попередніх дописах я вже згадувала декілька методів, які  дозволяють досягнути бажаного відтінку зубів. Сьогодні поговоримо про інші рецепти, які ви можете використовувати вдома. Отож, основним правилом  DIY (Do It Yourself ) домашнього відбілювання є знати міру.

Перекись водню і Харчова сода

Найпопулярнішим відбілюючим засобом для зубів є  карбамід переоксид (carbamide peroxide), який розкладається до всім відомої перекисі водню (H2O2).  Харчова сода в поєднанні з водою виділяє вільні радикали, які здатні розщепити плями на зубній емалі.

Для того щоб утворити пасту, візьміть 1/2 чайної ложки перекисі водню і змішайте її з чайною ложкою харчової соди.Teeth-whitening-baking-soda Акуратно перемішайте суміш до утворення пасти. Нанесіть суміш на зуби за допомогою зубної щітки. Тим не менше для чищення зубів краще використовувати палець, замість щітки. Утворена паста в поєднанні  з зубною щіткою агресивно впливає на зубну емаль. Тому я рекомендую використовувати палець ( можете використовувати латексні рукавиці, щоб сода не щипала ваші руки) і помірними круговими рухами наносимо пасту на зуби.

face of beautiful woman showing her teeth

Раджу не використовувати дану пасту частіше, ніж раз на тиждень, оскільки існує ризик пошкоджнння емалі зубів та підвищеної чутливості зубів. Після того, як ви почистили зуби даною пастою, сполосніть ротову порожнину великою кількістю води, переконайтесь, що на зубах не залишилось «пасти». Після процедури почистіть зуби щіткою і звичайною зубною пастою.giphy (4)

Нагадую, що даний метод не заміняє рутинних стоматологічних чекапів та професійної гігієни ротової порожнини. Експериментуйте з розумом та вдосконалюйте свою посмішку.giphy (3)

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!