Нова зубна паста

Нова зубна паста

0002569_plaque-hd-plaque-identifying-toothpaste-41ozГігієна ротової порожнини була пріорітетною ще 5000 років до нашої ери. Сьогодні на ринку є величезна кількість продуктів, які допомагають нам боротись з карієсом, чутливістю зубів, захворюваннями ясен та неприємним запахом з рота. Тепер детергент містить  ще й барвник, який змінює в кольорі зубний наліт. Plaque HD- зубна паста, що виявляє бактеріальний наліт, розроблена доктором Lawrence Hier, у University of Illinois at Chicago College of Dentistry.
perio-disease4Наліт –це суміш бактерій та слинної рідини, що міцно прилипає до зубної емалі. Тож, якщо людина не старається і забуває чистити зуби, наліт накопичується, твердіє та формує іншу форму зубних відкладень- зубний камінь.
Стоматологи вже давно використовують таблетки та рідини, які допомагають візуалізувати зубний наліт. Клієнт розжовує таблетку для індикації зубного нальоту, і бактеріальна плівка на зубах набуває червоного кольору. Спочатку клієнти були заінтриговані чудо-фарбою, з охотою брали таблетки додому, щоб повторити експеримент і зрештою забували використовувати їх перед чищенням зубів.
Нова зубна паста, як і вище згадані таблетки діють за подібним принципом. Ідея проста і геніальна. Забарвити наліт, щоб побачити де саме потрібно зосередини чищення довше. Переважно найбільше бруду накопичується на одній третій зуба- біля ясен. Нова паста підходить як для дітей так і для дорослих.

Стан зубів до, під час та після чищення пастою Plaque HD

Стан зубів до, під час та після чищення пастою Plaque HD

Новинка є ідеальним варіантом для тих, хто носить брекети.
Все геніальне – просте! Дивно, що ніхто недодумався до такої ідеї раніше. Легка у використанні, як і решта зубних паст, проте особлива за своїми властивостями, Plaque HD паста захищає зуби від карієсу, зберігає свіжий подих, попереджує захворювання ясен та мотивує вдосконалювати гігієну роту малих і дорослих.plaque-hd-toothpaste
Я не займаюсь рекламою даного продукту, просто хочу донести до вашої уваги новинки, які можуть полегшити життя та покращити гігієну ротової порожнини. Знайти Plaque РD можна на Амазоні.
Пам’ятайте, все в ваших руках – зубна щітка, паста і здорова посмішка!

P.S. не зубувайте про флос:)

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!