7 порад, щоб підготовити дітей до стоматологічного прийому

7 порад, щоб підготовити дітей до стоматологічного прийому

1146489_10100241424176162_336309545_nНарод не любить стоматологів. Налякані минулим досвідом, люди жахаються, коли приходить час відвідати дантиста. Ніхто не любить штрикання, поколювання, смак хлорки в роті і взагалі чужі руки у власному роті. Не дивно, що діти завивають, як сирени у стоматологічному кріслі.images

Біль і страх перед стоматологічними процедурами створюють негативну атмосферу у стоматологічному офісі. Мене завжди дивувало, що тоді коли одні вередують і репетують, ще перед дверима клініки, інші спокійно сидять в кріслі, ще й дякують в кінці. Від чого залежить поведінка дитини в стоматологічному кріслі?

Сьогодні я відкрию вам величезний секрет. Поведінка дитини в стоматологічній клініці залежить від батьківського виховання! Правильний підхід до дитини повинен розпочатись ще вдома, до того як вона перетне поріг кабінету. Саме батьки  можуть посприяти позитивному досвіді дитини, і я розповім Вам, як це зробити.

Порада перша- Рольові ігри.

777a8b0ae45f145a64313895b7016b7eЩо діти обожнюють, так це ігри. Зіграйте у прийом стоматолога, де один з Dentistбатьків стоматолог, а дитина -клієнт, а потім поміняйтесь ролями. Як гратись в стоматолога? Порахуйте зуби, подивіться на поверхню зубів в маленьке дзеркальце, яке запросто можна придбати. Попробуйте пофлосити одне одному зуби. Зафарбувати зуби барвником, щоб побачити ефективність чищення. Основна мета гри- допомогти дитині привикнути до рутинних стоматологічних дій, та комфортно себе почувати, коли в тебе в роті хтось працює.

Порада друга- Читайте з дитиною книжки

7286dfca08f3ba2255b82066b7649099

На превеликий жаль в українській літературі дуже мало книжок на стоматологічну
тематику. Я стараюсь виправити цю ситуацію. На разі пропоную американські книжечки, які можна замовити онлайн. Все що потребне дітям- це кольорові картинки, а от текст вже можна придумати самому.

Порада третя- Знайдіть дитячого стоматолога

Я вважаю, що дитячий лікар стоматолог, знайде кращий підхід до дитини, ніж стоматолог для дорослих. У дитячих поліклініках і обстановка сприятливіша для дитини- кольорові стіни, іграшки.

Порада четверта- Слідкуйте за тим, що ви говорите дитині

Будьте чесними, проте не давайтесь в деталі. Якщо ви не знаєте відповіді на питання, скажіть, що стоматолог знає вільше, тому треба запитатись в нього. Ніколи не кажіть дитині «що боліти не буде»!!!! Для чого розказувати про свій невдалий досвід дитині?art-0212-sugar

Порада п’ята – Не заохочуйте своїй дітей

Не обіцяйте дитині нагороду за те, що він/вона піде до стоматолога. Це звучить дуже підозріло, ніби якась велика,  страшна справа.

Порада шоста- Нагодуйте дитину

Якщо немає специфічних вказівок, коли лікар наголошує -їсти не можна, у всіх інших випадках сита дитина- щаслива дитина. Голодна дитина- явно нещасливий клієнт.

Порада сьома- Не обіцяте лишнього

Важливо залишатись позитивним, проте не варто давати дитині марних надій. Уникайте фраз «все буде добре», бо це може розчарувати дитину, у разі потреби у лікуванні.
Cheap_Dental_Care_for_ChildЯ не втомлююсь повторювати, що батьки повинні слідкувати за розвитком ротової порожнини. Щоденно чистити зуби і користуватись флосом, регулярно приходити на чекапи до стоматолога, щоб уникнути більших проблем. Саме профілактика- берегиня здорової посмішки. Говоріть з дітьми, показуйте їм навчальні відео, яких є досхочу на youtube-i, проводьте експерименти, грайте в ігри.

Шануйте свої зуби та зуби своїх дітей, і вам недоведеться платити за наступний сет зубів.

Успіху у вихованні ваших дітей!

 

 

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!