Брекети -крок за кроком

Брекети -крок за кроком

541x336xceleb-braces.jpg.pagespeed.ic.lyiqlpE2hQGwen Stefani, Kate Hudson, Nicholas Cage, Emma Stone, Tom Cruise, Drew Barrymore, Angelina Jolie… Що ж об’єднує усіх цих зірок Голівуду? Напевно, зараз в голові ви обдумуєте всі можливі кінофільми, серіали, мюзікли. Проте, насправді, спільна ланка не стосується шоубізнесу взагалі. Цих знаменитостей, як і зрештою багатьох інших, об’єднує грудка металу під сташною назвою –Брекет система.

Отож, якщо ви хочете наблизитись до зірок та вдосконалити свою кривеньку посмішку вперед до стоматолога- ортодонта.

Пропоную до вашої уваги етапи ортодонтичного лікування.
Все починається з банального обстеження, панорамного знімку та невеликої фотосесії ротової порожнини. Стоматолог робить точну копію зубів клієнта з гіпсу, для подального планування лікування. Гіпсова модель допомагає лікарю пояснити всі деталі лікування клієнту.1111

maxresdefaultІ тут шоу починається. Лікар встановлює металічні кільця на опірні зуби (переважно 6 зуб від середньої лінії), які міцно тримаються до поверхні емалі за допомогою цемету. Згодом лікар прикріплює брекет до середини кожного зуба. Колі всі зуби вже мають брекети, ортодонт просуває лігатуру ( дротик), яка проходить у паз кільця і фіксується між дужками брекетів. Кожний брекет, лікар прив’язує до лігатури спеціальними еластиками (резиночками).

bbІ тут головне не соромитись, а практикуватись говорити. Досить швидко життя повертається до норми, але вже без ваших улюблених жуйок, попкону і карамельок. Запам’ятайте просте правило – хочете мати красиву, здорову посмішку забудьте про ці солодощі.

У особи, яка наважилась носити брекети тепер має багато відповідальності, щодо downloadгігієни ротової порожнини. Цьому топіку я присвятила цілу статтю. Ротова порожнина має бути бездоганно чистою. Також варто пам’ятати про всі рутинні візити до стоматолога. Пропускаючи прийом ви відтягуєте довгоочікуваний результат!

Сучасна ортодонтія досить практична, проте у деяких, тяжких, випадках лікарі наполягають на позаротових апаратах, які створюють додаткову силу для зміщення зубів.anigif_enhanced-buzz-15093-1386423373-4
Після тривалого лікування відчуття рівних, гладеньких зубів  просто неперевершене. Проте не забувайте про ретейнер, який не дозволяє зубам зміститись до початкового положення. Він є обов’язковим етапом у ортодонтичному лікуванні.

enhanced-buzz-4825-1386435047-14Отож, завжди важливий результат, у нашому випадку це рівненька посмішка. Пам’ятайте, величезна відповідальність залишається саме за вами. Адже гігієна та регулярні візити до стоматолога це гарантія успішного лікування. Більше інформації про гігієну і брекети, ретейнери та брекет систему шукайте у попередніх дописах.

Бувайте здорові!

 

 

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!