Про зубну фею

Про зубну фею

10У багатьох країнах світу існує цікава традиція, так би мовити, святкування втрати молочного зуба. Батьки повідають дітлахам казки про зубну фею, яка забирає з під подушки молочний зуб. Народилась зубна фея в Америці на початку 90-х. Персонаж дуже полюбився дітям, тому традиція живе і сьогодні.

Дітям важко зрозуміти навіщо зубній феї так багато зубів. У будь-якому випадку креативні батьки придумали цікаву легенду. Зубні феї будують величезний замок з здорових, біленьких зубів для Зубної Королеви. А що ж зубні феї роблять з «дірявими» зубами?  Їх перетирають на дрібні шматки і створюють з них бруківку у королівстві. Мабуть тому зубні феї залишають менше грошей за одні зуби, ніж за інші.

Правда класно, нам би таких фей і на наші дороги, напевно, всіх поганих зубів в світі не стане, щоб довести їх до пуття.

Perez-mouseМені дуже імпонує ідея з зубною феєю. Пригадую зі свого дитинства, батьки казали, що прийде мишка і забере зуби. І я вам скажу, що мишей я і досі боюсь. А то ж прийде і забере мої зуби. Хто придумав цю мишку? Яке вона відношення має до зубів?

Ну менше з тим, повернемось до зубів і зубної феї.

imageЯк я вже згадувала у попередніх дописах, діти починають втрачати молочні зуби у віці 5-7 років. Тож замість 20 молочних, виростуть 28-32 постійних зуба. Обов’язком батьків є заохотити дитину чистити зуби, щоб потім віддати їх зубній феї за символічну плату. Delta Dental відслідковувала середню вартість за кожний молочний зуб. За останні роки зуб коштув зубній феї 1.50 $-2.50$. Непоганий заробіток для малечі.

Tooth-Fairy_Boxed-SetЩоб зробити казку більш реальною, феї залишають під подушкою ще й чек про оплату. Онлайн є величезний вибір кольорових чеків на якому вказана кількість зубів та  грошенят. Люблячі батьки часто посипають такі чеки блискітками.

Інший цікавий атрибут – контейнер для зубчиків. Зазвичай це малесенька коробочка ( від сірників) обклеїна кольоровим папером, декорована малюночком з зубом. Так зубній феї простіше знайти зуб під подушкою.

tooth_fairy_in_boxЩо ж робити, коли дитя починає задавати питання « чи реальна зубна фея»? Запитайте в дитини її думку. Вже з діалогу можна дізнатись чи дитина все ще вірить в чудеса, чи пора розказувати правду. Дитина дасть вам зрозуміти в що вона хоче вірити, тож цього і дотримуйтесь.

Заохочуйте своїх дітлахів. Не дарма ідея про зубне королівство була створена. Зробіть з втрати зуба свято. Говоріть про дорослішання  і про те як треба бути відповідальним, і доглядати за новими зубами.

Зробіть для дитини цей процес особливим із зубною феєю чи без неї. Бережіть свою посмішку і посмішку своїх кіндерів!

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!