Усмішка

Усмішка

earth-science-pictures-6877608-earth-with-a-smile-and-rainbows--art-illustration-on-a-white-backgroundУсміхнись і зацвіте веселка в небесах,

І день добріший стане для всіх.

Усміхнись і ти переконаєшся сам

Наш прекрасний світ врятує сміх.

Л. Соболевська

Усмішка спокон віків була універсальним привітанням. Вона прикрашає людину та викликає довіру. Посмішка і сміх звільняють ендорфіни ( гормони щастя),  які покращують самопочуття людини. Кажуть, що люди,  які часто посміхаються живуть довше, є більш успішними, і мають менше стресу. Тож, знаючи всі чудодійні властивості усмішки, чому ми, українці, так мало посміхаємось? Продовжуйте читати і ви відкриєте для себе нові факти про посмішку.1

  1. Фізіологи стверджують, що посмішкою можна покращити навіть дуже поганий настрій.
  2. Сміх підвищує імунітет. Під час сміху організм перебуває у розслабленому стані. Зменшується кількість стрес- гормонів і на противагу збільшується кількість імунних клітин, які воюють з інфекцією. Ці процеси допомагають збільшити опірність організму до захворювань.
  3. Захищає серце. Сміх покращує роботу судин і кров’яний потік, які попереджують ризик інфаркту та інших серцево-судинних захворювань.

Взагалі є багато причин, щоб посміхатись –фізіологічних ( зменшує біль, підвищує імунітет, розслабляє м’язи), соціальних (зміцнює стосунки, притягує увагу інших, допомагає загладити конфлікт)  і ментальних (зменшує стрес, підвищує настрій, зменшує страх).

Гумор допомагає нам бути позитивними, не втрачати оптимістині погляди навіть в найтяжчі ситуації, в час розчарувань і втрати. Більше того, сміх дає нам сміливість і силу знайти нове джерело надій. Навіть найменша посмішка допомагає організму долати труднощі.

Здорове почуття гумору зміцнює відносини між людьми та викликає позитивні емоції. Жартуючи один з одним, ми створюємо потужний зв’язок, який виступає буфером проти стресу, непорозумінь та розчарувань.

big-48-514-aa7ecee0f5a65f6b526c20a406c8b3b1Цікавий факт – американці посміхаються найбільше, серед усіх націй, натомість росіяни найменше. Совпадение не думаю.

Цікава статистика:

Не важливо де ви проживаєте і що ви робите, просто посміхайтесь частіше, адже усмішка об’єднує людей. Сяюча посмішка привертає увагу, 71 % жінок і 58%  чоловіків назвали посмішку найвагомішою рисою і партнері. 24% людей ствержуюють що усміхнені люди запам’ятовуються краще. Більше ніж 50 % людей усміхнуться у відповідь, що доводить той факт, що посмішка «заразна» і позитивно впливає на оточуючих.

Не знаю як вам а мені не приємно перебувати у оточенні насуплених і озлоблених на весь світ людей. 5 років в інституті для менеcute-love-quote-smile-text-Favim починались з кислих облич і навіть без банального « доброго ранку» . Дивна річ, серед деяких моїх одногрупників існувала думка, що посміхатись треба лише тоді, коли в тебе день народження. Шановні, посміхайтесь частіше, навіть коли дуже сумно, коли все погано і всі навколо погані, просто посміхайтесь це дратує всіх, навіть алігаторів.

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!