Як чистити зуби з гігантською зубною моделлю

Як чистити зуби з гігантською зубною моделлю

Якби ви вчились так, як треба, То й мудрість би була своя.
Т. Шевченко

Трішки перефразую ці слова: “якби нас вчили так, як треба” .. То мудрості було б вдвічі більше, а карієсу в рази менше, і ясна б не кровили, і взагалі жити б стало легше. Ось чому я рекомендую, ще з раннього віку навчити малечу поважати  своє здоров’я і здоров’я своїх зубів.

DSC_9423Звичайно, спочатку дітям важко зрозуміти, як чистити і флосити зуби правильно. Тому я пропоную до вашої уваги гігантську зубну модель, яку можна зробити вдома з підручних засобів.

Я ніколи не втомлюсь повторювати про важливість дворазового чищення зубів і флосу, хоча б раз на день. І taking-care-of-teeth-collageщоб допомогти вам навчити своїх діточок чистити зуби, пропоную поексперементувати і разом з дитиною зробити гігантську зубну модель. Для цього вам знадобиться :

  • Цупкий картон  (підійде картонна коробка)
  • Фарби гуаш червоного або рожевого, і білого кольорів
  • Пензлик
  • Ножиці
  • Картонний лоток для яєць
  • Степлер або клей
  • Олівець

Для початку розділіть лунки від картонного лотка для яєць.PicMonkey-Collage1 У дитячому роті є 20 зубів, 10 на нижній щелепі 10 на верхній. Проте, оскільки, наша модель навчальна ми зробимо тільки 6 зубів.

Розміщуємо майбутні зуби на картон, так щоб утворилась дуга. Олівцем обводимо навколо зубів. Коли орієнтири позначені вирізаємо щелепи по лінії. Дозвольте дитині помогти у створенні зубної моделі.

DSC_8291Нехай малеча потішиться зафарбовуючи картон і зуби у відповідний колір. Коли щелепи і ясна висохнуть їх можна зчепити докупи за допомогою степлера або клею.

Така немаленька модель поможе дитині зрозуміти, що зуби мають декілька сторін, і чистити потрібно усі зубні поверхні. На такій моделі можна показати правильну методику чищення чи то кругові рухи, чи вимітаючі.

Smiling little girl brushing teeth in bath
Надіюсь мій туторіал допоможе вам і вашим дітям звеселити і полегшити навчання про гігієну ротової порожнини. Більше того це чудова нагода провести час разом з задоволенням і з  користю.

Успіху і терпіння у починаннях!

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!