Зуби, діти і художня праця

Зуби, діти і художня праця

Мабуть ви вже помітили, що останні мої статті були про батьків і дітей. Оскільки дуже багато коліжанок стали  матусями, хотілось би донести до всіх важливість профілактики у стоматології та всю її ефективність.
Дуже часто батьки роблять величезну помилку, коли уникають діалогу з дитиною про здоров’я. Діти малі “чумучки “люблять задавати питання “Чому?” “Як?”, “Для чого?”, і дуже люблять слухати щось нове. То чому б не зацікавити їх корисною інформацією?
4ee6aa4c7a8405981a659c8ff74e65a1_big2 роки тому Марко, кузен мого чоловіка, відкрив для себе алфавіт. Він колекціонує букви. До кожної з літер хлопчик підбирав слова. Родичі дуже тішились, що дитина має такий потяг до науки і всіляко помагали йому знаходити нові важкі слова до букв. Вже в чотири роки Марко вільно читає українською та англійською мовами.
До чого я веду, хочу показати, як за допомогою абетки можна підготовити дитину до стоматологічного прийому.
Доходимо до букви «С»- стоматолог, чи “З”- зуби  і починаємо розказувати казку про монстрів-бактерій, які їдять зуби, якщо їх не чистити. Про доброго стоматолога, який виганяє геть всі погані мікроби. Для кращого, візуального, сприйняття можна зробити модель щелепи з зубами. Для цього вам знадобиться:IMG_4905-1024x682

• Рожевий і червоний картон
• Ватні роли або міні машмелов ( зефірки)
• Клей
• Ножиці
Для початку вирізаємо з рожевого картону майбутній рот. Потім з червоного вирізаємо язик. І Склеюємо до купи. Далі малюємо по краю кільця-орієнтири для зубів. Їх в дитячому роті 20.Нехай дитина вам допомагає у створенні макету.І останній штрих приклєїти зуби.
PreschoolTeeth-1024x682З такою моделлю легко рахувати кількіть зубів в роті. Можна показати дитині, як правильно чистити зуби і як користуватись флосом. Діти любдять такі заняття. І букву вивчили, і дізнались щось нове про зуби, ще й корисно провели час з дитиною.

Успіху у вихованні малечі! Залишайтесь здоровими!

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!