Чистимо дитячі зуби правильно

Чистимо дитячі зуби правильно

Багато батьків жаліються, що діти вередують тоді, коли діло доходить до особистої гігієни. Ніхто не любить пекучий шампунь в очах, але чому ж волати при чищенні зубів? Ніби зубна щітка зовсім не страшна і паста пахне фруктами. stock-photo-crying-baby-getting-her-teeth-washed-with-toothbrush-292691957

Дитинка росте, росте і її цікавість до всього оточуючого, тим не менше інтерес до особистої гігієни чомусь все ще залишається на нулі. Діти відмовляються від співпраці і просто напросто перекривають батькам доступ до такої важливої гігієни ротової порожнини. Мабуть на цьому етапі батьки пускають все на самотік, а коли вже дитина не спить в ночі, температурить тоді ведуть до стоматолога. А в кабінеті вже бідкаються, що дітьо має погані зуби, і що це напевно генетичне бо і в неї і в її чоловіка в роті цвіте карієс.

Розказую як правильно підійти до дитини, і добровільно-примусово почистити зуби:toothbrush

  1. По-перше, дозвольте дитині самій вибрати щітку і пасту, яка їй подобається. Феї, принцеси, герої з мультака «Frozen» сьогодні очолюють хід парад серед дитячих зубних щіток і паст. Дитячі зубні пасти зазвичай не містять фтору, але, як то кажуть- «довіряй-но провіряй».
  2. Вибрали всі необхідні засоби? Приступаєм до чищення. Чистимо двічі на день: зранку до сніданку, і ввечері перед сном.
  3. Вичавлюємо зубну пасту- маленький горошок не більше.
  4. 955a28fa05e01025042e63cadefe6bc0Хтось з батьків мама чи татко сідає на підлогу, дитина головою лягає між ноги, так як показано на картинці. Таким чином ви контролююєте процес.
  5. Пам’ятайте що щітку ми тримаємо під кутом 45 градусів до лінії ясен. Не прикладаємо зайвого тиску. Чистимо зуби невеличкими круговими рухами.
  6. Ну і звичайно флос- вершина батьківської майстерності. Використовуємо маленькі тримачі з флосом- флосери, ними легко пофлосити і не треба пхати свої великі пальці в малий дитячий дзьобик.
  7. Говоріть з дитиною під час чищення. Підтримуйте її ,кажіть їй, який вона/він молодець.
  8. Сьогодні, з розвитком сучасної техніки давайте використовувати її на благо ротової порожнини. Є круті програмки для смартфонів, які не тільки засікають 2 хв часу, але й помагають боротись з монстрами в ротовій порожнині. http_s3_amazonaws_com_featherfiles_aviary_com_f5da8ea5e_2014-12-30_f32ce260433d4545a8d89e770d11b99f_l9kczw gwj_toothsavers_00
  9. Після того як ви почистили і пофлосили дитячий ротик, дайте дитині сплюнути залишки зубної пасти на протязі 1 хв.

Ну і впринципі все.. Вам здається що це забагато?  А ви спробуйте і неодмінно encourage-your-kids-to-flossпобачите результат і здорову усмішку своєї дитини. І пам’ятайте, що діти як маленькі мавпочки- люблять копіювати поведінку старших, отож,  дайте їм приклад для наслідування.

Успіху !!!

 

 

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!