10 причин чистити зуби перед сном

10 причин чистити зуби перед сном

eb3ddf7bcffe3a6664efe12ef19f2b9e

Чисть свої зуби зранку і перед сном

Чистити зуби двічі на день-це  золотий стандарт профілактики стоматологічних .захворювань. Сьогодні я розповім чому чищення зубів перед сном надзвичайно важливе, і чому люди роблять величезну помилку, залишаючи бактерії на одинці з зубами посеред ночі.

Отож, до вашої уваги 10 причин чому просто необхідо чистити зуби перед сном, починаючи сьогодні:

 1. Зуби дитини забарвлені барвником, який показує бактеріальний наліт

  Зуби дитини забарвлені барвником, який показує бактеріальний наліт

  Якщо у вас хоч колись болів зуб, ви одразу зрозумієте мої натяки і будете чистити зуби перед сном. Рутинна нічна гігієна зменшує шанси на карієс та його ускладнення. Зубна щітка очищає зубні поверхні від бактеріального нальоту, який формується впродовж дня. Пам’ятайте, що бактерії і ваші лінощі ведуть до захворювань зубів і ясен.

 2. Від бактерій страждають не тільки зуби, але і ясна. Доведено, що здорові ясна не кровоточать. А ваші ясна здорові? Правильна методика чищення зменшить кількість бактерій біля ясен, зменшить набряк ясен і  їх кровоточивість.
 3. Чищення двічі на день покращує подих, який зновж таки спричинений поганими бактеріями.
  dca-blog_article-10_habits-make-dentist-cringe

  Кислотна атака на зуб

 4. Під час сну виділяється менше слини і зуби з накопиченеми за цілий день бактеріями залишаються в роті. Чищення зубів перед сном руйнує бактеріальні колонії і їхні плани на утворення стоматологічних болячок.
 5. Фтор у зубний пастах допомагає зміцнити емаль зубів. Чистити зуби раз на день, з фтормісною пастою, захищає зуби на 12 годин, а чистити двічі  на 24 години.
 6. Сьогодні важко заробити копійку на проживання, а ви ще хочете ділить з стоматологом? Доглядайте за своєю ротовою порожниною і відвідуйте стоматолога тільки для того, щоб показати йому свою білосніжну і здорову посмішку.
  make-brushing-fun-dr-melissa-skinner1

  Хороший приклад для дітей. Чистіть зуби разом

 7. Вам ніколи не вдасться навчити своїх дітей хорошої гігієни ротової порожнини, якщо ви самі її не підтримуєте. В такому випадку 80 % дітей буде мати стоматологічні проблеми. І все що вам залишається – це порожні кишені ( в результаті вартісного лікування своїх зубів і зубів ваших дітей). На свому прикладі покажіть дитині як чистити зуби зранку і перед сном.
 8. 99994054196828508_UEMbZcXt_c

  Чистіть зуби перед сном

  Чищення зубів перед сном дає вам, так би мовити, психологічне задоволення. Ну подумайте самі ви лягаєте в ліжко не почистивши зуби. Вечеряли ви салатом з цибулею, закусили солоденьким десертом… Ну просто рай для бактерій. Мікроби  пританцьовують і з задоволенням атакують зубну емаль.. Фу-фу-фу.. Як на мене, мало приваблива картина. От гладенька поверхня зубів перед сном, особисто мене, заспокоює. День закінчився- можна лягати спати.

 9. Свіжий подих важливий не тільки під час робочого бізнес дня. Подумайте про свою другу половинку, почистіть зуби перед тим, як лягати в ліжко.
 10. І остання причина чистити зуби перед сном це тому що я вас дуже-дуже прошу!!! І мені буде приємно, що моя писанина не була даремна і вам, шановні, буде жити краще зі здоровою посмішкою.
ad_425x300_2

2 рази на день -по 2 хвилини

Ось вам їжа для роздумів -чистити зуби перед сном чи ні? Як на мене, відповідь  очевидна- чистити і ще раз чистити. Тому що «two for two is good for you» -тобто чистити зуби двічі на день по 2 хвилинки, здається тут все просто.

Успіху у починаннях.

Будьте здорові!!!

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!