Гігієна та зубні імланти

Гігієна та зубні імланти

Добра гігієна ротової порожнини важлива для кожної людини. Проте особливий догляд необхідний тим людям, які мають зубні імпланти.dental-implants

Часто клієнти переконані, що бактерії і наліт не утворюються на штучних зубах, і чистити протези і мостики не потрібно. Ще й як потрібно! У разі недотримання правил гігієни ротової порожнини, всі старання хірурга і  витрати клієнта не тільки полетять за вітром, але й випадуть з новими «зубами». Як ми вже знаємо наліт не існує без бактерій, а бактерії провокують запальний процес.  Отож, як правильно доглядати за імплантами?

  1. Зубна щітка і правильна методика чищення.

Стоматологи досі дискутують, яка зубна щітка найбільш ефективна для догляду за імплантами. Досліди показали, що немає різниці між електричною щіткою та ручною. Головне правильна методика чищення. Електрична зубна щітка ( Oral-B Triumph, Sonicare) підходить тим людять, які мають обмежені рухові можливості. Чистити зуби необхідно два рази на день. Щітка повинна мати м’які ворсинки.

Використовуємо методику Modified Bass, саме цей метод допомагає зберегти простір між зубами яснами чистим.images (3)

Крок перший : Прикладіть ворсинки зубної щітки до лінії ясен під кутом 45 градусів.

Крок другий : Вібраційними рухами, біля лінії ясен,  очистіть простір між яснами і зубами.

Крок третій: Рухами зверху- від ясен  до низу- різального краю (жувальної поверхні) очистіть зуби від нальоту (повторівть 5 раз для кожної секції).

Крок четвертий: Повторіть для всіх поверхонь зуба.

Sulcabrush- щіточка для ощичення простору біля лінії ясен, просто знахідка для власників зубних імлантів.

  1. Cf5RzAf3zOUДуже важливим етапом гігієни ротової порожнини є міжзубне чищення. Використовуємо звичайний флос, між натуральними зубами, а між імплантами флосимо Суперфлосом. Суперфлос складається з трьох частин : тримач, губчасте волокно і звичайний флос.
    Міжзубні щіточки (Proxabrush) з нейлоновим покриттям, чудова альтернатива для флосу.

     

  1. lZjuN6jnJrwСтимулятор. Дуже зручний девайс, який допомагає яснам загоїтись швидше. Вібраційні рухи гумовим стимулятором посилює кровообіг в яснах, чим підвищує регенераційну можливіть тканин.
  2. Ополіскувачі для ротової порожнини мають бути без алкоголю. Так як алкоголь негативно впливає на загоєння тканин. Антимікробний ополіскувач з хлоргекседином допомагає зняти запалення після оперції.
  3. 1309RDHfwgv1Ротові ірригації або водяний флосинг. Високоефективний у боротьбі з нальотом, бактеріями і запаленням. Ірригації зменшують кровоточивість на 87% (Felo A, Shibly O, Ciancio SC.) Якщо у вас обмежений бюджет можна використовувати пластмасовий шприц на 150 мл (найбільший) без голки. 150-1_lightbox_enlПрикладіть носик ірригатора до лінії ясен під кутом 45 градусів і промивайте. Для розчину підходить перекип’ячена вода з домішками ополіскувача для ротової порожнини.

Отож, догляд за імплантами схожий на догляд за природніми зубами: чищення, флосинг, регулярні візити до стоматолога, плюс додаткові девайси для догляду за імплантами. Ненадійтесь, що імпланти будуть самоочищуватись. Дбайте про них, щоб забезпечити їхнє з вами щасливе співіснування.

 

 

 

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!