Інфо про брекети

Інфо про брекети

braces-topper

Минуле і сучасне

Сьогодні дізналась цікавий факт 78% населення Америки у підлітковому віці носило чи ще носить брекети. Від року в рік, люди все більш зацікавлені у красивій, рівній посмішці. І це прекрасно. Сучасна ортодонтія – практична і зовсім не псує зовнішність клієнта, а навпаки спрямована на удосконалення. Перші ортодонтичні девайси, безсумніву приносили певний дискомфорт клієнту, тим не менше до всього можна звикнути.

ЩО потрібно для ортодонтичного лікування брекетами:

Брекети

Bracket

Кільця

Band

Дуга

Archwire

Резинки

Alastic

Що таке брекети? Це такі маленьки пластинки з різних матеріалів, які стоматолог-ортодонт приклеєює спеціальним цементом до середини зуба. Брекети ставлять не на всі зуби, на шостих зубах, стоматолог цементує спеціальні кільця. Кільця слугують для фіксації металічної дуги (третій елемент ортодонтичного лікування. Потім, коли дуга надійно захована у пазі кільця, лігатура (дуга) фіксується за допомогою резинок (еластиків).

Перші брекети були зроблені з золота. Тепер використовують сталь, кераміку- ідентичну до кольору зуба. Керамічні брекети виглядають дуже навіть симпатично, проте їхня вартість майже в 2 рази вища. Ще одним мінусом є те що дуга, яка протягнута між всіма брекетами, часто залишається металічною.CeramicClearBraces

Для успішного лікування потрібні два компоненти – час і тиск. Лікар розраховує силу, необхідну для того щоб розвернути зуб, закрити невеликий проміжок між зубами, одним словом навести красу.  Дана процедура займає добрячий період часу. Кандидат на брекети, має усвідомлювати, що за один тиждень, місяць і навіть півроку суттєвих змін не відбудеться. В середньому лікування триває 1-2 роки. Однак, кожний ситуація унікальна і треба шукати індивідуальний підхід. Також час лікування залежить від віку людини. У молодшому віці 13-15 років лікування пройде швидше, ніж у 30, проте це не означає що лікування у дорослому віці є неефективним.8222644387_b5d053cdbd_b

Відповідальність пацієнта ( приходити вчасно на прийом, дотримуватись правильної гігієни) і співпраця з стоматологом допомагають досягнути омріяної посмішки.

Спершу клієнт може відчувати дискомфорт, тиск на зуби, але це явище тимчасове. Зуби як і більшість органів у людському тілі мають рецептори тиску. Коли навантаження збільшується організм реагує на зміни. Із врівноваженням сили, рецептори привикають до тиску і дискомфорт пропадає. Ось чому лікування займає певний період часу- щоб непошкодити зуб і не викрутити його зі щелепи, до всього треба підходити з розумом.

Що ж відбувається після того як зуби стали рівними? Пацієнту створюють спеціальний ретейнер, який попереджує зуби від переміщення до початкового положення. bonded-retainerЦе найкращий спосіб щоб закріпити результат лікування.

Отож, вам вирішувати з якою посмішкою жити, а стоматологи завжди раді підказати вам як її удосконалити.

 

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!