Сила запаху

Сила запаху

Мабуть кожний був в такий ситуації, коли колега по парті чи просто співрозмовник мав просто нестерпний запах з рота. Яка причина цього неприємного аромату і як не стати смердючкою?

Медичний термін для поганого запаху з рота- галітоз (halitosis). 0530b5d1641a0f017f1a1e7b01746740Існує багато причин і медичних проблем повязаних з галітозом, наприклад : діабет, злоякісні новоутворення, їжа з приправами або шлунковий рефлюкс. Тим не менше, в більшості випадків, поганий запах спровокований присутністю бактерій в роті, які ростуть і розмножуються на язиці, навколо зубів і в щілині між яснами і зубами. Відповідно до причини будемо шукати вихід з неприємної ситуації.

Щоб визначити причину огляньте свою ротову порожнину або ж зверніться до професіоналів. При обстеженні лікар шукатиме зуби з каріозними порожнинами або набряклі від запального процесу ясна, обидві причини можуть приваблювати бактерій, до місця де вони можуть розмножуватись і як то кажуть «попахувати». Звичайне рутинне чищення зубів і флос допоможуть вам уникнути неприємного запаху, проте якщо випадок уже запущений, то звичайно ж це займе довше часу і більше зусить, плюс не минучим є курс лікування.

Багато бактерій акумулюються на поверхні язика. Підійдіть до дзеркала, висуньте язик вперед, огляньте його поверхню. Бачите білий наліт? tongue-scraperВін є причиною поганого запаху з рота. Особисто на собі провела експеремент, ще зранку до сніданку зїла печево «орео», а в кінці дня почистила язик спеціальною щіткою для язика. І що ви думаєте я побачила? Цілу купку чорних крихт від печева. Тим не менше візуально, язик виглядав чистим, червоного звичного кольору. Отож, до чого я веду, що «якщо зуби чистити ти звик, то не лінуйся- почисть і язик».

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!