Якщо ви не флосите, то ми йдемо до вас

Якщо ви не флосите, то ми йдемо до вас

Не знаю чому, але флос менш популярний ніж його колега по гігієні зубна щітка. Ніби і функцію виконує таку саму – очищає поверхні зуба від нальоту і бактерій; і простий у використанні, але рідко коли зустрінеш клієнта який користується флосом.

Сумно і мені, і флосовій нитці..69a79554ce18e6f4441ed32623e94747

Багато людей просто не усвідомлює скільки бруду накопичується між зубами, куди зубна щітка, ну просто фізично, не може потрапити. Регулярне використання флосу зменшує ризик захворювань ясен на карієсу!

Давайте розглянемо топ «відмазок» чому народ не використовує флос:

Причина №1 : Їжа ніколи не застрягає між моїми зубами

Насправді основна функція флосу не видаляти застряглі шматки печева чи попкорну, а очищувати бічні поверхні зуба від формування бактеріального нальоту. У кожної людини, без вийнятку, є зубний наліт, і позбутись від нього можна тільки за допомогою правильної гігієни, яка включає в себе регулярний флоссинг.

Причина №2 : Я не знаю як користуватись флосомFloss-Your-Face-1024x768

Американські стоматологи дійшли до висновку, що флоссинг –найтяжча для освоєння процедура.Ось декільна основних правил флоссингу:

 • Не будьте скупими, візьміть 40 см флосової нитки
 • Обмотайте її навколо вказівного пальця (або середнього) на одній руці, і навколо вказівного пальця (або середнього пальця) другої руки
 • Захопіть 1 см флосу між великими і вказівними пальцями правої і лівої руки
 • Не прикладайте зайвого тиску «пиляючими» рухами введіть флос між зубами
 • При цьому флосова нитка має вигляд букви «С» навколо шийки зуба
 • Повторіть процедуру для іншого (сусіднього зуба), порухайте нитку вверх-вниз (від ясен до ріжучого краю зуба)
 • Флос має на 3мм заходити під ясна
 • Рухаючись по зубній дузі, міняємо 1см флосу на чистий, просто перемотуємо вказівного пальця однієї руки на вказівний палець другої руки ( як з ниткової «котушки» з більшої на меншу), так як ми не хочемо переносити бактерії від одного зуба до сусіднього.
 • Кажуть, що більш ефективно використовувати флос перед тим як чистити зуби щіткою, проте це вже за вами, до чи після погоди не робить, головне дійте!

   

Причина №3 : мені не зручно користуватись флосом :

Якщо вам тяжко досягнути останні зуби, не біда! Флосова нитка з тримачем розроблена спеціально для вас.triple_clean_floss_final

Причина №4 : ( моя улюблена) я не маю часу на флос…

Найдіть час! Повірте процедура флоссингу займає 5 хв перед телевізором, набагато довше ви будете лікувати карієс і ясна в стомат кабінеті.

Виробіть звичку, згідно досліджень у University College London, потрібно 66 днів щоб виробити автоматичну звичку. Інший шлях досягнути мети почнати з маленьких кроків. Якщо флоссинг цілого роту для вас «Сізіфова праця», то попробуйте почати з одного зуба на день.

Ось декілька порад як незабути  «пофлосити» зуби щодня:

 • Вибиріть флос який вам подобається. Їх є багато : восковані, невосковані, з смаком мяти, кориці, лимону чи взагалі без смаку.
 • Розставте флос всюди де ви тілки можна : в ванній кімнаті, в сумочці, на робочому столі, навпроти телевізора, біля комп’ютера .
 • Напишіть собі записку і приліпіть іі на дзеркало в ванній кімнаті.
 • Поставте нагадування на телефоні

Причина № 5 : мене болить, коли я пробую користуватись флосом

Авжеж ясна будуть боліти, і можуть кровоточити, якщо ви берете флос до рук 1 раз на рік. Флоссинг потребує витримки і певних навичок. Не зупиняйтесь навіть якщо кровоточить- це очікуваний результат. Прополощіть рот ополіскувачем і продовжуйте у тому ж дусі. За 5-6 днів користування флосом, кровоточивість припиниться.

Чи є альтернатива флосу?81tLxyhDt6L._SL1500_

Перебуваючи за кордоном, перший раз в житті по бачила

Повітряний флос/Air floss фірми Philips.

Легкий у використанні, ефективно очищує бічні поверхні зуба від бактерій. Єдина вада, як на мене, це ціна.

Отож, «флосити» чи « не флосити»? Вибір залишається за вами! Всі стоматологи світу рекомендують і навіть наполягають, а я просто даю пораду почніть користуватись флосом поки не пізно!

Успіху вам уflossloikeaboss починаннях!

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!