Одонто- або дентофобія

Одонто- або дентофобія

Боїшся стоматологів? Ти не один ! Згідно з опитування 10% дорослого населення світу має дентофобію, яка заважає їм відвідувати стоматолога,  75 % людей занепокоєні  візитами до стоматолога, але тим не менше відвідують їх регулярно.

Angstpatient Junge der Mund nicht aufmachen willЯка ж причина фобій? Страх голок, страх надмірних витрат..  Деякі люди не люблять, коли інша людина знаходиться надто близько до неї, інші здригаються від звуку бормашини, треті бояться отримати погані новини.

Час розібратись у собі і перебороти страх! Адже здоров’я зубів та ясен, не менш важливе як здорове вухо, горло, ноги.

По-перше , біль від нелікованих зубів значно сильніша, від болі при лікуванні.  А з сучасними анестетиками зовсім безболісне.

Коли лікування з місцевим знеболенням , все ще лякає вас існує процес лікування під загальним знеболенням. Закис азоту «звеселяючий газ» широко застосовують для стоматологічних процедур, особливо у дитячій стоматології.

По-друге, моральна підготовка надзвичайно важлива.  Поговоріть з своїм стоматологом про свої побоювання, виберіть підходящий день, пору доби, коли вам зручно прийти на прийом. Поснідайте чи пообідайте перед візитом до стоматолога ( не забудьте опісля почистити зуби).

Якщо ви готуєте на прийом дитину, то поясніть їй необхідність лікування, пообіцяте якусь винагороду за хоробрість і витримку.  Дитина буде боятись лікаря при поганому досвіді у минулому, або ж , коли вже біль стає нестерпна. Ось чому так важливо приходити на консультації , ще до того як зуб починає боліти. Раціональна гігієна позбавить вас всіх проблем. Не кажіть дитині « тьотя тільки подивиться»,  чи «боліти не буде»! Ніколи не обманюйте дитину! Інакше ви її ніколи в світі не затягнете в кабінет.

Лікування боягузів стає для стоматологічної команди справжнім викликом.

Уpapooseboardsandarmimmobilizer Америці і Канаді досить популярними є papoose boards-це такі спеціальні “обійми” для надто вже буйних пацієнтів.

Чим раніше дитина почне « дружити»  з стоматологом тим краще. Для неї це буде цікава гра, а не тортури.

Не бійтесь стоматологів, вони хочуть подарувати вам здорову посмішку! Просто прийміть подарунок і широко відкрийте рот =)

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!