Секрети білосніжної усмішки

Секрети білосніжної усмішки

Ваші зуби втратили свою білосніжність? Набули сірого і жовтого відтінку? Чому так відбувається ?

«Плямисті» зуби можуть виникати з віком, забарвлюватись від їжі та напитків, від сигаретних смол і навіть від зубних паст та ополіскувачів.

Самоконтроль «кількість  випитих чашок кави, чаю», «скурених сигарок» може зменшити процес забарвлення.

Tetracycline-stainsДеякі ж плями є наслідком вживання антибіотиків матірю під час виношування дитини, або ж вживання антибіотиків ще немовлям , так звані «тетрациклінові» зуби., наслідком травми молочного зуба, або генетичним фактором, підвищеним рівнем фтору у воді. Такі плями важче усунути проте цілком реально.

Деякі , поверхневі , плями на зубах можна усунути за допомогою домашніх відбілюючи наборів, стрічок та зубних паст. Проте перед тим як іти на такий крок, консультація зі стоматологом не буде лишньою.

Домашній набір для відбілювання  містить  карбамід переоксид– відбілюючи речовина яка може усунути як поверхневі так і внутрішні плями, загалом вони цілком змінюють колір зуба. Якщо у вас кофеїнові плями на зубах то такий набір вам допоможе.

Деякі набори містять переоксидову базу – гель з маленькою щіточкою, я
кою потрібно нанести речовину на зуби.

У інших наборах гель  наноситься на капу ,яка одягається на зуби. Капа вдягається на 30 -45 хвилин , кожного дня на протязі 5 днів для досягнення бажаного ефекту.

Вgetty_rf_photo_of_teeth_whitening_stripідбілюючі стрічки поможуть позбавитись від плям на зубах. Смужки дуже тоненькі , прозорі, вкриті переоксидною гелевою плівкою. Наклеюєте їх на зуби на декілька хвилин, щодня протягом тижня . Результат видимий за декілька днів, триває до року часу. Ефект стрічок слабший ніж професійне відбілювання та слабше ніж відбілюючий набір, зате просте у використанні.

Деякі люди досі вірять у чудодійні відбілюючі ефекти соди і щодуху шкребуть зуби. Відбілюючий ефект існує, як і значне пошкодження поверхні зуба, що несе  з собою підвищену чутливість як зрештую і любе відбілювання.

Щодо тотального відбілювання зубів, для тих осіб, у кого в роті є коронки вініри, пломби –відбілювання буде не ефективне, так як вище вказані мікропротези та пломби залишаються такого кольору, як були.

Відбілювання зубів дуже часто може зробити зуби прозорими, а то і блакитними.

Як ще можна зберегти усмішку білосніжною?

Полоскання ротової порожнини після їжі багатої на барвники ( чорниця, смородина, ожина, буряк, виноград). Це не означає що їх не треба їсти, просто не забувайте полоскати ротову порожнину після їх вживання. Не менш важливо й те що ми п’ємо! Відерка кави і чаю роблять посмішку менш привабливою.  Не тримайте напиток довго в роті. Полоскання  водою зменшить ймовірність утворення нальоту.

Є продукти «детергенти», які підвищують вміст слини в роті, а чим слини, тим чистіший рот. Прикладом таких продуктів є : селера, яблука, груша, морква, сир. Жуйки з ксилітолом, без цукру сприяють кращому очищенню зубів. Ще один бонус слини –нейтралізує кислоти, які спричиняють карієс.

Паління є шкідливим для вашого здоров’я і здоров’я ваших зубів.istock_photo_of_stained_cigarette_butts

Табак є причиною коричневих плям, які проникають глибоко в тканини зуба. Чим довше людина палить , тим глибше поширюється пляма. Куріння також є причиною поганого подиху, та захворювань ясен. Cмоли, які присутні у сигареті руйнують капіляри у яснах. Проте це- тільки вершина айсбергу – тютюнопаління збільшує ризик ракових захворювань.

Отож , відбілювати  чи не відбілювати ?  У кожної дії є свої наслідки, зазвичай відбіливши зуби один раз люди підуть і другий, і третій раз, а це за собою несе чи не малі кошти. Чи шкодить відбілюванню зубам? Звичайно! Для чого ж тоді його роблять? Для косметичного ефекту найчастіше.

Проте природний колір зубів, на мою думку, завжди буде  гармонічно виглядати з кольором  шкіри та буде більше личити людині, ніж неприродні  «унітазні» зуби, проте вибір залишається за вами.

Раціональна гігієна ротової порожнини та регулярні відвідування стоматолога забезпечать вам красиву посмішку  та здорові зуби і ясна.

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!