Питання які всіх цікавлять

Питання які всіх цікавлять

Коли моя дитина має вперше відвідати стоматолога?

Дитина повинна пройти обстеження дитячим стоматологом ще у пологовому будинку. Наступний раз – коли у дитини проріжеться перший зуб,  потім кожних півроку.

Коли моя дитина має чистити зуби з зубною пастою і як забагато її «вичавлювати»?

Починаючи від народження батьки повинні витирати дитячі, беззубі, ясна після кожного прийому їжі, особливо перед тим як дитина засинає. Як тільки перший зуб появляється на світ починаєм його чистити 2 рази на день, м’якою зубною щіткою без зубної пасти. У віці 2-3 років можна використовувати пасту, розміром з горошину, під наглядом батьків. Переконайтесь що дитина не ковтає пасту, а добре її спльовує.

Як ми, як батьки, можемо  допомогти дитині  попередити карієс?

Батьки відіграють головну роль у гігієні ротової порожнини дитини, направляючи та асистуючи їй у процесі чищення, та флосингу, забезпечуючи своєму чаду здоровий раціон, та регулярно відвідуючи стоматолога для профілактики (герметизації  фігур зубів, покриття фторвмісним лаком ( гелем),  створення спортивних зубних кап для попередження вивихів та переломів зубів).

Яка їжа «здорова» для моєї дитини?

Збільшити об’єм фруктів та овочів у раціоні! Яблука, морква – найкращий тренажер для зубів і ротової мускулатури – сприяють нормальному розвитку органів ротової порожнини. Зменшити кількість «липкої» їжі – печиво, карамель , багатої на вуглеводи. Сир та молочні продукти багаті на кальцій, риба , яйця, які містять фосфор та вітаміни Д, Е, А, та вітаміни групи В необхідні для мінералізації зубів. Горіхи та сухофрукти можуть замінити звичні солодощі.

Герметизація фігур , як вона працює?

Герметики – це матеріал, який допомагає попередити розвиток карієсу у глибоких природніх утвореннях на зубі. Надзвичайно ефективні у профілактиці карієсу. Герметизацію застосовують для постійних зубів.

 Чи «звеселяючий гас» безпечний?

Закис азоту  використовують для заспокоєння пацієнтів, які мають  страх стоматологів, або ж не можуть витримати процедуру під місцевим знеболенням. Закис азоту є безпечним для дітей. Дитина вдихає гас, він має солодкуватий смак. Ефект гасу вичерпається після того як дитина перестає вдихати гас.

Чи рентген випромінювання  безпечне для дитини?

З усіма засобами безпеки , свинцевий фартух, високошвидкісна рентген плівка, кількість випромінювання надзвичайно мала, так що так стоматологічне рентген випромінювання є безпечне для дитини, тим не менше ризик є завжди, то ж лишній раз робити рентген знімок дитині  ніхто не буде. Тим не менше рентген знімок несе менший ризик , ніж нелікований зуб, або невиявлена проблема.

 

 

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!