Гігієна ротової порожнини і діти віком від 7 до 10 років

Гігієна ротової порожнини і діти віком від 7 до 10 років

Діти віком від 7  до 10 років зазвичай вже самі можуть дати собі раду з гігієною ротової порожнини. Проте, допомога та мінімальний контроль батьків не завадить.5e3552a60cd8921f3af6d8f9d53f1cff

В цьому віці діти можуть використовувати модифіковані технології чищення метод Фота та Rolling Stroke.

Метод Фона є простий у використанні – зуби зімкнуті, ворсинки зубної щітки контактують з  зубами під кутом 90 градусів. Повільні кругові рухи з легким натиском повторються для всіх зубів.  Для чищення зубів з язикової сторони ми використовуємо метод  Rolling stroke – вимітаючи рухи.  Ворсинки зубної щітки напрямлені в сторону ясен та  рухаються до оклюзійної (жувальної ) поверхні. Одночасно чистимо 2 -3 зубчика, рухи повторюємо 5 раз для кожної групи зубів.

Рекомендовано використовувати зубну щітку з м’якими ворсинками. Паста, яка містить фтор,  досить важливий фактор для захисту зубів від карієсу.  Достатньо одного “бобошка” пасти для раціональної гігієни ротової порожнини.

Забарвлювачі нальоту  (Plaque Disclosing Tablets, Solutions) можна використовують для визначення ефективності чищення зубів. uygfhjkДуже часто наліт залишається біля лінії ясен та між зубами.  Спеціальний барвник покаже місця,  де щітка не очищає зуб.  Барвники від Oral-B та G.U.M. розроблені спеціально для домашнього використання. Мають вигляд таблеток червоного кольору. Таблетку розжувують в роті. Інший варіант – забарвлюючий розчин. Ополосніть ротову порожнину розчином напротязі 30 секунд і вуа-ля. Забарвлювачі створені з безпечних фарб, які реагують з зубним нальотом на зубах. Отож,  Забарвлювачі нальоту допомагають дітям і дорослим найти плями бруду і зосередитись на тому, як удосконалити методику чищення.

Plaque_Disclosing_Tablets

Воов, хтось забув почистити зуби О_о

Звичайно ж флосинг рекомендую метод кола:

Беремо  флосову нитку довжиною приблизно 20 см. Зв’язуємо кінці разом на 3 вузли.ku-xlarge

Розміщуємовсі пальці окрім великого пальця в коло, так щоб великий та вказівний пальці могли тримати  флос довжиною 1 см. , саме така відстань між пальцями необхідна для доброго контролю над процесом.

Без зайвого тиску розмущуємо флос між зубами і робимо «с» подібну форму.5_Daily_care_6.4

Рухаємо флос вверх і вниз декілька раз щоб почистити бічні поверхні зубів.

Змінюємо 1 см флосу для нової групи зубів по колу.

Повторити для кожної бічної поверхні.

Для дівчаток і хлопчиків потрібно шукати різний підхід. AD_toothfairy_image1Наприклад, для дівчаток «принцес» свіжий подих та гарна білосніжна усмішка запорука успішного правління королівством.

Звертайте увагу дітей на чудові посмішки у голлівудських зірок та телеведучих. Для хлопчиків можна використовувати приклади суперероївUJUO8CgLMvE, адже навіть супер герої чистять зуби. Перетворіть чищення зубів на цікаву пригоду -звільніть зуби від мострів-бактерій.

Ще один спосіб ефективного чищення зубів- електрична зубна щітка. Діти будуть в захваті. Єдина вада -це вартість .

Діалоги між батьками і дітьми є дуже ефективними у догляді за ротовою порожниною. Пам’ятайте, люблячі батьки – ті хто дбають про своїх дітей, а не ті хто приносить солодощі.

Відвідуйте стоматолога разом і помагайте дітям доглядати за зубами. Залишайтесь здоровими!!!

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!