Важливість ортодонтичних ретейнерів

Важливість ортодонтичних ретейнерів

Ретейнер –це так звана «пластинка»,  яка контролює рух зубів після того, як вони були ліковані брекетами чи іншими ортодонтичними методами.

Пояснюю на пракладі:

Доброго дня шановний доктор!

Мені 28 років і я вдруге в житті рівняю зуби  брекетами.

Чому мої зуби не залишаються рівними після лікування? І для чого мені ретейнер?

Відповідь такому клієнту:

Зміни після лікуванняfinalign

Існувала думка, що після ортодонтичного лікування зуби залишаються у тій позиції в якій їх «поставили». Проте за останні 30 років досліди показують, що насправді це не так- немає «правильної» позиції, яка б утримувала зуби у постійному рівному стані. Причиною цього є те, що кісткова тканина і ясна мають так звану «пам”ять». Також зуби змінюють свою позицію під впливом сили щік і тиску язика.

 Отож, ретейнер- це пристрій, який утримує зуби у новій позиції. Більшість  випадків клієнт зобов’язаний носити ретейнер 24 години на добу спочатку, а згодом вдягати лише наніч.

Типи ретейнерів

Є декілька видів ретейнерів : 1) знімні і 2) фіксовані.

Hawley_Retainer_Med

1.

bonded-retainer

2.

Я усвідомлюю, що кожна людина є унікальною і є гідною отримати належну стоматологічну допомогу. Я прагну допомогти вам і вашій родині, розказати вам про основні методи догляду за ротовою порожниною і про наслідки, яких можна чекати, якщо недотримуватись правил гігієни. Рада вітати вас у своєму блозі, і з нетерпінням чекаю спільної роботи з вами!